KONST / Litografier / Grafiskt blad 14298002
nr 1429 8002
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Siluette". Signerad, numrerad 29/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:43:26
30/10 22:13:21
150 kr
1/11 18:36:29